pieleszek.pl

Oferta szkoleń

Niestety zbyt często znaczenie bezpieczeństwa wykorzystania technologii IT jest dostrzegane często dopiero wtedy, kiedy brak profilaktyki prowadzi do utraty danych lub innych wymiernych strat…

 • Wyobraź sobie sytuacje…Twoje dane zostają bezpowrotnie zaszyfrowane, a przestępca internetowy żąda okupu… Poufne firmowe informacje zostają wykradzione z Twojego komputera wraz z częścią informacji i zdjęć dotyczących Twojego życia prywatnego, przestępca żąda okupu, za niedopuszczenie do upublicznienia tych danych… Dysk Twojego komputera nagle odmawia posłuszeństwa i tracisz swoje dane… Twój smartfon, a razem z nim kilka tysięcy cennych kontaktów biznesowych, zostaje skradziony… Twój pracownik przez brak wiedzy i świadomości, uruchomił szkodliwe oprogramowanie… To są rzeczywiste czy futurystyczne scenariusze?

Proponujemy kilka dróg w celu zapewnienia stabilnego rozwoju firmy i spokoju przedsiębiorcy w zakresie wykorzystania IT:

 • Zupełnie darmowe materiały (będzie ich więcej i więcej…), nie musisz od razu za niezwykle ceną wiedzę płacić:

Kanał YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCgfzrZGQ-AgqLA7-AEcfdIQ/videos) Fan Page Facebook (https://www.facebook.com/Pieleszek/?fref=ts)

 • Darmowe kompleksowe szkolenie video 16 modułów:  Bezpieczeństwo technologii IT dla przedsiębiorców, menadżerów i pracowników.
  Więcej informacji na stronie głównej.
 • Szkolenie stacjonarne prowadzone przez Marcina Pieleszka (EasyITsolutions.pl Sp. o.o.) wraz z konsultacjami (6 godzin szkolenia, 2 godziny konsultacji)  od 1950 zł netto za dzień (do 40 osób na sali, płaci się za szkolenie, a nie za osobę), możliwość profesjonalniej realizacji wideo (wiele kamer, mikser wizyjny) i udostępniania nawet dla kilku tysięcy pracowników (indywidualna wycena od 2900 zł netto).
 • Realizujmy audyty i indywidualne konsultacje, również w większym zespole. Zawsze na życzenie klienta, po indywidualnej konsultacji i kalkulacji oraz podpisaniu umowy o poufności.Zapraszam do kontaktu:
  https://pieleszek.pl/kontakt/
  lub konto pocztowe: marcin (w domenie) pieleszek.pl