OFERTA SZKOLEŃ

Niestety zbyt często znaczenie bezpieczeństwa wykorzystania technologii IT jest dostrzegane dopiero wtedy, kiedy brak profilaktyki prowadzi do utraty danych lub innych wymiernych strat.

Wyobraź sobie sytuacje, że…

Twoje dane zostają bezpowrotnie zaszyfrowane, a przestępca internetowy żąda okupu. Poufne firmowe informacje zostają wykradzione z Twojego komputera wraz z częścią informacji i zdjęć dotyczących Twojego życia prywatnego, przestępca żąda okupu, za niedopuszczenie do upublicznienia tych danych. Dysk Twojego komputera nagle odmawia posłuszeństwa i tracisz swoje dane. Twój smartfon, a razem z nim kilka tysięcy cennych kontaktów biznesowych, zostaje skradziony. Twój pracownik przez brak wiedzy i świadomości, uruchomił szkodliwe oprogramowanie.

To są rzeczywiste czy futurystyczne scenariusze?

Proponujemy kilka dróg w celu zapewnienia stabilnego rozwoju firmy 

i spokoju przedsiębiorcy w zakresie wykorzystania IT

Zupełnie darmowe materiały

Znajdziesz je na moim fanpage’u i kanale Youtube:

Darmowe kompleksowe szkolenie video

16 modułów:  Bezpieczeństwo technologii IT

dla przedsiębiorców, menadżerów i pracowników.

Szkolenie stacjonarne

Prowadzone przez Marcina Pieleszka (EasyITsolutions.pl Sp. o.o.) wraz z konsultacjami (6 godzin szkolenia, 2 godziny konsultacji) od 1950 zł netto za dzień (do 40 osób na sali, płaci się za szkolenie, a nie za osobę).

Możliwość profesjonalniej realizacji wideo(wiele kamer, mikser wizyjny) i udostępniania nawet dla kilku tysięcy pracowników (indywidualna wycena od 2900 zł netto).

Realizujmy audyty i indywidualne konsultacje

Również w większym zespole. Zawsze na życzenie klienta,

po indywidualnej konsultacji i kalkulacji oraz podpisaniu umowy o poufności.

Zapraszam do kontaktu, konto pocztowe:

marcin (w domenie) pieleszek.pl

Secured By miniOrange