Szkolenia

Z zakresu bezpieczeństwa technologii IT

Zadbaj już dzisiaj o swoje bezpieczeństwo!

Bezpieczeństwo technologii IT dla przedsiębiorców, managerów i pracowników

Zmniejsz do minimum ryzyko biznesowe wykorzystania narzędzi IT.

Bezpieczny pracownik - szkolenie z zakresu bezpieczeństwa technologii IT.

Szkolenie stacjonarne.

 

Oferta kursów

Bezpieczeństwo technologii IT dla przedsiębiorców, menadżerów i pracowników

Zmniejsz do minimum ryzyko biznesowe wykorzystania narzędzi IT

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich pracowników, w szczególności menadżerów średniego i wyższego szczebla. Wiedza oraz praktyczne porady ilustrowane licznymi przykładami, pozwalają uniknąć większości podstawowych zagrożeń w miejscu ich powstawiania, na każdym stanowisku komputerowym czy urządzeniu przenośnym. Podobnie jak jakość, bezpieczeństwo zależy od każdego pracownika. Świadomość zasad i zagrożeń wynikających z technologii to nowe wyzwanie i również nowy obszar odpowiedzialności wszystkich członków organizacji, a w szczególności menadżerów.

Bezpieczny pracownik

Szkolenie stacjonarne z zakresu bezpieczeństwa technologii IT

Wiedza przedstawiona na szkoleniu oraz praktyczne porady ilustrowane licznymi przykładami, pozwalają uniknąć większości podstawowych zagrożeń w miejscu ich powstawania – na każdym stanowisku komputerowym czy urządzeniu przenośnym. Podobnie jak jakość, bezpieczeństwo zależy od każdego pracownika. Świadomość zasad i zagrożeń wynikających z technologii to nowe wyzwanie i również nowy obszar odpowiedzialności wszystkich członków organizacji.

O autorze

Marcin Pieleszek

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, autor poradnika Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie, współautor Biblii e-biznesu 2, twórca i kreator kilku projektów, przybliżających w sposób przystępny wiedzę z dziedziny funkcjonalności i bezpieczeństwa technologii IT.

Pierwszy z nich EasyITsecurity.pl to konsultacje i szkolenia stacjonarne oraz elektroniczne pozwalające zmniejszyć do minimum ryzyko biznesowe wykorzystania narzędzi IT.

Marcin posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych, na różnych szczeblach kształcenia.

Dydaktykę zawsze łączył z praktyką. Właściwie z technologiami IT związał swoją drogę zawodową prowadząc firmę wdrożeniową, pracując jako informatyk, a następnie administrator systemów informatycznych. 

 

Inne kursy

IT zagrożeniem dla biznesu (?)

Czyli historie z cyfrowej krypty. Wykład na uczelni ASBiRO przedstawiający sektor IT z mniej oczywistej strony.

Bezpieczne wykorzystanie technologii IT w biznesie

Wykład na uczelni ASBiRO. Posłuchaj co musisz zrobić, by móc spać spokojnie.

 

Certyfikaty

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!